sl  en

torek, 26. junij 2018, 00:00

Javni razpis za mladega raziskovalca s področja kriptografije v letu 2018 (MR+) – podaljšanje roka oddaje prijav (16. 7. 2018 do 14:00) - Position of Young Researcher in the field of Cryptography - deadline for the submission of the application prolonged

Univerza na Primorskem podaljšuje rok za oddajo prijav na razpisu za izbor kandidata za mladega raziskovalca s področja kriptografije, ki se bo usposabljal na UP Inštitutu Andrej Marušič za pridobitev doktorata znanosti.

Študentov mentor bo prof. dr. Enes Pasalic, ki sodi med vodilne znanstvenike na področju kriptografije simetričnih ključev. Štiriletno doktorsko izobraževanje se bo pričelo v študijskem letu 2018/19.

Novi rok za oddajo prijav je 16. 7. 2018 do 14.00 ure.

Javni razpis

Navodila

Prijavni obrazec

Izjava

Ocenjevalni list za mentorja (informativno)

____

The University of Primorska has prolonged the deadline for the submission of the application for the position of Young Researcher in the field of Cryptography to be trained at University of Primorska Andrej Marušič Institute (UP IAM) for obtaining a doctorate of science. Student’s mentor will be Prof. Enes Pasalic, PhD, one of leading experts in symmetric-key cryptography.

The four-year doctoral study will begin in the Academic Year 2018/19.

The new deadline for the submission of the application is 16 July 2018 (2 p.m.). Please consult the public tender and instructions below:

Public tender

Instructions on how to apply

Application form

Statement

Confirmation and evaluation sheet (completed by mentor)